Met de Playgo Badspeelgoed Camera Dieren wordt het wasmoment een vrolijk avontuur in de badkamer. Deze set is speciaal gemaakt voor in het bad en laat kinderen op een speelse manier kennismaken met water. Dankzij de handige zuignappen bevestig je de camera moeiteloos aan de wand van het bad of direct op de tegels. Zo blijft het speelgoed altijd binnen handbereik tijdens het spetteren. Het ontwerp is stevig en veilig voor de kleintjes, waardoor zij zich volledig kunnen concentreren op het spelen met de dierenvriendjes. Het is een fijne manier om de dag ontspannen af te sluiten met waterplezier.
Mijn persoonlijke adviezen en tips
Maak de zuignappen voor het bevestigen even vochtig met een druppel water voor een betere hechting op de tegels. Laat de set na gebruik goed drogen aan de lucht op een plek waar het water weg kan lopen om schimmelvorming te voorkomen. Gebruik de camera als startpunt voor een verhaaltje over de dieren die in het water wonen. Leer je kindje om de camera op verschillende hoogtes op de muur te plaatsen voor variatie in het spel.
Wist je dat spelen met water in de badkamer een uitstekende manier is om de zintuigen van een kind te prikkelen en tegelijkertijd rust te bieden voor het slapengaan?
Pluspunten en kenmerken
Eenvoudig te bevestigen met zuignappen op bad of tegels
Compact formaat dat fijn in kleine kinderhandjes ligt
Helpt bij het maken van een ontspannen badritueel
Veilig en stevig ontwerp voor langdurig gebruik
Specificaties
LeeftijdVanaf 12 maanden
Afmeting verpakking27 x 20 x 12 cm
MerkPlaygo
MateriaalKunststof
🚚 Bezorging & Levertijd
Verzendkosten Nederland• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39 • Bestellingen van €25 tot €39: €4,95 • Bestellingen tot €25: €5,75
Verzendkosten België• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39 • Bestellingen van €20 tot €39: €6,95 • Bestellingen tot €20: €7,95
Wanneer wordt je pakket bezorgd?• Op werkdagen voor 15:45 uur besteld: Volgende dag in huis • Ma t/m do na 15:45 uur besteld: Binnen 2 werkdagen • Vrij na 15:45 uur, zaterdag en zondag besteld: Dinsdag in huis
Pakket volgen & ZekerheidPakketten worden verstuurd via PostNL, DHL of DPD. Zodra de track & trace-code bekend is, volgt er automatisch een e-mail met een link om de zending te volgen. Als er onderweg iets misgaat en een pakket raakt kwijt of beschadigd, los ik dit altijd netjes op door het product opnieuw te sturen of het aankoopbedrag volledig terug te betalen. Rond feestdagen en in de drukke maanden oktober and november kan de bezorging door drukte bij de vervoerders soms iets langer duren.