9,4 / 10
3700+ reviews
Lost Heroes Verkleedset Ridder Lost Heroes Verkleedset Ridder Lost Heroes Verkleedset Ridder Lost Heroes Verkleedset Ridder
Lost Heroes Verkleedset Ridder
Lost Heroes Verkleedset Ridder
Lost Heroes Verkleedset Ridder
Lost Heroes Verkleedset Ridder

Lost Heroes Verkleedset Ridder

Merk: Toi-Toys
Artikelnummer: 2430375

EAN: 8714627005509

6,99
per stuk
Voorraad: 8
Voeg toe aan je verlanglijstje

Productomschrijving

Spelen als een ridder kan met deze tweedelige set van Lost Heroes. In de verpakking vind je een zwaard van 50 centimeter en een pantserhandschoen. Het zwaard is gemaakt van kunststof en daardoor licht van gewicht en veilig voor kinderen. De handschoen past om de hand van een kind om de ridder-uitrusting compleet te maken.
Mijn persoonlijke adviezen en tips
Oefen je bewegingen met het zwaard op een zacht kussen voor veilig spelen. Draag de pantserhandschoen over je mouw zodat deze goed blijft zitten. Maak het kunststof na het buiten spelen schoon met een vochtig doekje. Gebruik een kartonnen doos om je eigen ridder-schild bij te maken.

Wist je dat ridders vroeger echte handschoenen van ijzer droegen voor bescherming?
Pluspunten en kenmerken
Bevat een ridderzwaard van 50 centimeter en een handschoen
Gemaakt van lichtgewicht kunststof voor veilig speelplezier
Geschikt voor verkleedpartijen en actief rollenspel buiten
Goed te combineren met andere ridder-accessoires
Specificaties
LeeftijdVanaf 3 jaar
Afmeting verpakking58 x 24 x 4 cm
MerkToi-Toys
MateriaalKunststof
🚚 Bezorging & Levertijd
Verzendkosten Nederland• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39
• Bestellingen van €25 tot €39: €4,95
• Bestellingen tot €25: €5,75
Verzendkosten België• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39
• Bestellingen van €20 tot €39: €6,95
• Bestellingen tot €20: €7,95
Wanneer wordt je pakket bezorgd?• Op werkdagen voor 15:45 uur besteld: Volgende dag in huis
• Ma t/m do na 15:45 uur besteld: Binnen 2 werkdagen
• Vrij na 15:45 uur, zaterdag en zondag besteld: Dinsdag in huis

Pakket volgen & ZekerheidPakketten worden verstuurd via PostNL, DHL of DPD. Zodra de track & trace-code bekend is, volgt er automatisch een e-mail met een link om de zending te volgen. Als er onderweg iets misgaat en een pakket raakt kwijt of beschadigd, los ik dit altijd netjes op door het product opnieuw te sturen of het aankoopbedrag volledig terug te betalen. Rond feestdagen en in de drukke maanden oktober and november kan de bezorging door drukte bij de vervoerders soms iets langer duren.
🛡️ Veiligheid & Informatie
Dit product voldoet aan de wettelijke Europese eisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu (CE-markering). Let op: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar vanwege kleine onderdelen (verstikkingsgevaar).



Te vinden in de volgende categorieën:

Ridder SpeelgoedSpeelgoed Wapens

Review toevoegen
Lost Heroes Verkleedset Ridder

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0