Maak zelf de mooiste bloemen voor in huis met deze complete set. Je gebruikt het crêpepapier om de blaadjes vorm te geven en zet ze daarna vast op een voetstuk van zelfdrogende klei. Met het bijgeleverde stempelkussen geef je de bloemen extra kleur en diepte. De set bevat crêpepapier, een stempelkussen, een spons, bloemdraad, lijm en zelfdrogende klei. Zet de bloemen op de eettafel als vrolijke decoratie die altijd fris blijft. Zorg ervoor dat de bloemen niet in de zon staan, zodat de kleuren mooi blijven. Dit is een leuke manier om samen aan de slag te gaan en je eigen tafelversiering te maken.
Mijn persoonlijke adviezen en tips
Gebruik een pincet om de blaadjes van het papier nauwkeurig te vormen en vast te plakken. Laat de klei na het boetseren van het voetstuk volledig aan de lucht drogen voordat je de bloemen erin steekt. Experimenteer met verschillende kleuren op het stempelkussen om unieke kleurverlopen op de blaadjes aan te brengen. Bewaar de overgebleven materialen in een afgesloten doosje, zodat je op een later moment nog meer bloemen kunt maken.
Wist je dat bloemen van papier een duurzaam alternatief zijn voor echte bloemen, omdat ze nooit verwelken en je ze dus jarenlang kunt bewaren?
Pluspunten en kenmerken
Complete set met alles wat nodig is voor het maken van bloemen
Helpt bij het oefenen van de fijne motoriek en creativiteit
Geschikt voor het maken van kleurrijke tafeldecoratie
Blijft altijd fris en is steeds opnieuw te gebruiken
Specificaties
LeeftijdVanaf 3 jaar
Afmeting artikel31 x 18 x 5 cm
MerkCreativ Company
MateriaalPapier
🚚 Bezorging & Levertijd
Verzendkosten Nederland• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39 • Bestellingen van €25 tot €39: €4,95 • Bestellingen tot €25: €5,75
Verzendkosten België• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39 • Bestellingen van €20 tot €39: €6,95 • Bestellingen tot €20: €7,95
Wanneer wordt je pakket bezorgd?• Op werkdagen voor 15:45 uur besteld: Volgende dag in huis • Ma t/m do na 15:45 uur besteld: Binnen 2 werkdagen • Vrij na 15:45 uur, zaterdag en zondag besteld: Dinsdag in huis
Pakket volgen & ZekerheidPakketten worden verstuurd via PostNL, DHL of DPD. Zodra de track & trace-code bekend is, volgt er automatisch een e-mail met een link om de zending te volgen. Als er onderweg iets misgaat en een pakket raakt kwijt of beschadigd, los ik dit altijd netjes op door het product opnieuw te sturen of het aankoopbedrag volledig terug te betalen. Rond feestdagen en in de drukke maanden oktober and november kan de bezorging door drukte bij de vervoerders soms iets langer duren.
🛡️ Veiligheid & Informatie
Dit product voldoet aan de wettelijke Europese eisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu (CE-markering). Let op: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar vanwege kleine onderdelen (verstikkingsgevaar).