Klaar voor een feestje of zin om een nieuwe look uit te proberen? Met deze oogmake-up set maak je in een handomdraai opvallende en speelse ontwerpen rondom je ogen. De set bevat mascara en een eyeliner die aan twee kanten bruikbaar is. Aan de ene kant zit een dunne punt voor strakke lijnen, terwijl de andere kant een stempel heeft voor leuke versieringen die bij je ooglook passen. Je kunt kiezen uit twee kleuren, namelijk roze en paars. Het gebruik van deze set is een leuke manier om je creativiteit te uiten en te oefenen met verschillende stijlen. De set is ontworpen voor beautyfans vanaf 6 jaar.
Mijn persoonlijke adviezen en tips
Begin met een rustige hand om de dunne lijntjes te zetten voordat je de stempel gebruikt. Oefen eerst eens op de rug van je hand om te zien hoe de stempel het beste afdrukt. Combineer de roze en paarse kleuren voor een extra kleurrijk resultaat bij je ooglook. Reinig de huid na het spelen altijd voorzichtig met een milde reiniger of een doekje met wat lauw water.
Wist je dat het experimenteren met make-up een uitstekende manier is om de fijne motoriek en de oog-handcoördinatie te verbeteren?
Pluspunten en kenmerken
Bevat mascara en een dubbelzijdige eyeliner
Eyeliner met een dunne punt en een stempel voor versieringen
Inclusief twee vrolijke kleuren, roze en paars
Stimuleert de creativiteit en het zelfvertrouwen
Gebruiksvriendelijke applicators voor een mooi resultaat
Specificaties
LeeftijdVanaf 6 jaar
Afmeting artikel14 x 4 x 1 cm
Afmeting verpakking19 x 15 x 5 cm
MerkCanenco
MateriaalKunststof
🚚 Bezorging & Levertijd
Verzendkosten Nederland• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39 • Bestellingen van €25 tot €39: €4,95 • Bestellingen tot €25: €5,75
Verzendkosten België• Al gratis thuisbezorgd vanaf €39 • Bestellingen van €20 tot €39: €6,95 • Bestellingen tot €20: €7,95
Wanneer wordt je pakket bezorgd?• Op werkdagen voor 15:45 uur besteld: Volgende dag in huis • Ma t/m do na 15:45 uur besteld: Binnen 2 werkdagen • Vrij na 15:45 uur, zaterdag en zondag besteld: Dinsdag in huis
Pakket volgen & ZekerheidPakketten worden verstuurd via PostNL, DHL of DPD. Zodra de track & trace-code bekend is, volgt er automatisch een e-mail met een link om de zending te volgen. Als er onderweg iets misgaat en een pakket raakt kwijt of beschadigd, los ik dit altijd netjes op door het product opnieuw te sturen of het aankoopbedrag volledig terug te betalen. Rond feestdagen en in de drukke maanden oktober en november kan de bezorging door drukte bij ons en de vervoerders soms iets langer duren.
🛡️ Veiligheid & Informatie
Dit product voldoet aan de wettelijke Europese eisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu (CE-markering). Let op: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar vanwege kleine onderdelen (verstikkingsgevaar).